Planer podróży

Skorzystaj z planera podróży i zwiedzaj szlak turystyczny Jana III Sobieskiego. Zaplanuj swoją podróż, wybieraj obiekty które chcesz zwiedzać. Planer wyznaczy trasę za Ciebie.

Otwórz planer podróży

Baza obiektów

Miejsce w którym znajdziesz atrakcje turystyczne, restaurcje oraz szereg firm działających w naszym regionie

Otwórz bazę

Podążaj szlakiem Jana III Sobieskiego

Przeczytaj więcej...

Marker na mapie

Planer podróży


Nie trać czasu na poszukiwania miejsc godnych obejżenia!

Dzięki specjalnie przygotowanemu planerowi nic Cię nie ominie. Wybieraj spośród dziesiątek miejsc polecanych w danym regionie.

Planer w prosty sposób pomoże ustalić trasę przejazdu i zaplanuje przystanki na zwiedzanie. Ty decydujesz jak będzie wyglądała Twoja podróż.

Przejdź do planera

Baza obiektów

Znajdź szybko interesujące Cię miejsce.

Przeglądaj bazę w poszukiwaniu takich miejsc jak sklep, serwis czy restauracja. Tutaj rozpoczynaj każde poszukiwania.

Przeglądaj bazę

Szlak Jana III Sobieskiego


Szlak Jana III Sobieskiego jest inicjatywą rozwijaną sukcesywnie od roku 2008, interdycyplinarnym przedsięwzięciem realizowanym wspólnie przez samorządy, organizacje pozarządowe i biznes.

Łączy historię ze współczesnością. Zakrojony geograficznie od Oleska, miejsca narodzin Króla, do Wiednia, stanowi nową kanwę do rozwoju w dziedzinie: kultury, edukacji, przedsiębiorczości, w tym turystyki oraz odnawialnych źródeł energii. Stanowi podstawę do budowania funkcjonalnych połączeń terytorialnych, obejmujących Ukrainę, Polskę, Słowację, Czechy, Węgry i Austrię.